+ 371 6746 8884

info@twowheels.lv

Two Wheels Piedzīvojumi

Sirds trīs piedzīvojumu gaidās, atstājot visu citu aiz muguras

2 Rati 2 Kontinenti

Moto expedīcija
"2 Rati 2 Kontinenti"

2018.gada februārī tiks dots starts 2 Ratu ekspedīciju triloģijas noslēguma dēkai, ekspedīcijai “2 Rati 2 Kontinenti”. Tā vedīs no Melburnas Austrālijā atpakaļ uz Rīgu un ilgs no februāra līdz novembrim. To plānots noslēgt ne vēlāk par 2018.gada 18.novembri, tādējādi simboliski pasniedzot šo ekspedīciju sēriju kā dāvanu Latvijas simtgades jubilejā.
Lasīt vairāk...

Motopiedzīvojumu klubs apPasaule

Moto piedzīvojumu klubs “apPasaule” – ir līdzīgi domājošu sportisku, ar piedzīvojumu meklētāja un ceļotāja garu apveltītu cilvēku grupa. Tā veicina vidi saudzejošu moto ceļojumu un ar moto tehniku saistītu sporta un atpūtas pasākumu attīstību Latvijas Republikā un aiz tās robežām.

 

Biedrība organizē un veicina moto ceļojumus un ekspedīcijas, veido informācijas apmaiņas interneta vietni www.appasaule.lv moto piedzīvojumu meklētājiem, organizē pasākumus un salidojumus, kā arī veselīgu atpūtu, fizisko un garīgo spēju atjaunošanai un paaugstināšanai, tādejādi sniedzot nozīmīgu labumu sabiedrības veselības veicinašanā. Svarīga loma ir jaunās paaudzes atbalstīšanā, lai veicinātu ieinteresētību nodarboties ar motosportu un moto ceļojumiem. Kā arī morāla atbalsta nodrošināšana gados vecākiem ar moto piedzīvojumiem saistītiem cilvēkiem, lai neviens nejustos atstāts un aizmirsts.

 

2007. gadā uzsāktā un 2008. gadā pabeigtā, pusgadu ilgā apPasaules prezidenta Martina Sila vadīta ekspedīcija apkārt Pasaulei, kura tika atspoguļota daudzsēriju dokumentālajā filmā „180 dienas apkārt Zemeslodei”. Filma ir veidota sadarbība ar LTV7 dokumentālo raidījumu ciklu „Celā ar kameru”.

 

2009. gada pavasarī realīzētā moto-ekspedīcija “apKarpati 2009”, arī par šo braucienu tika uzņemta dokumentālā filma un 3 sēriju garumā atspoguļota LTV7. 2009.-2010. gadā veiksmīgi realizēta moto-ekspedīcija “apArabija”, kuras ietvaros trīs latviešu motobrauceji no Latvijas devās uz Arābijas pussalu, izceļojot to krustu škērsu, un atceļā škērsojot Irānu un Kaukāza valstis. Kopumā ekspedīcijas laikā tika pieveikti 30 000 km.

 

Kopš 2005.gada pašreizējie kluba biedri organizē Moto piedzīvojumu sacīkstes, kuras kopš 2007.gada sadarbībā ar Latvijas Motosporta Federāciju ir ieguvušas Latvijas čempionāta statusu. Kopš 2009.gada Latvijas čempiona statuss šajā disciplīnā tiek izcīnīts četru posmu kopvērtējumā. Biedrības ietvaros ir izveidota motosporta komanda, kura pārstāv Klubu apPasaule dažādās motosporta sacīkstēs, tādās disciplīnās kā Enduro, CrossCountry, Piedzīvojumu enduro u.c.

 

 

Uzzini vairāk: www.appasaule.lv!

Iepriekšējās ekspedīcijas:

Persija, pavasaris 2010

Apskatīt

Arabika 2010

Apskatīt

Pasaule 2010

Apskatīt

Latvija 2010

Lasīt stāstu

Karpati 2009

Lasīt stāstu

Vairāk galerijas un info www.appasaule.lv!

TwoWheels

Baložu iela 12

Rīga, Latvija, LV1058

+ 371 6746 8884

info@twowheels.lv

 

© TwoWheels