+ 371 6746 8884

info@twowheels.lv

Ekspedīcijas dalībnieki, ir "TwoWheels Brīvskolotāji", kas palīz Latvijas skolām parādīt Ģeogrāfiju no citas perspektīvas.

Piedzīvojumu komanda

Mārtiņš Sils

Ekspedīcijas iniciators un vadītājs ir Mārtinš Sils, kurš 2007./2008. gadā "ekspedīcijas “apPasaule 2007” ietvaros" 6 mēnešu laikā apbrauca apkārt zemeslodei ar KTM 950 motociklu. Šis brauciens iedvesmojis Mārtiņu organizēt ar vien jaunas ekspedīcijas, lai iepazītu un izzinātu dažādus pasaules reģionus. Vēja Brāļu Ordeņa MC Latvija biedrs, Harley Davidson un Enduro braucējs ar 15 gadu stāžu, ceļotajs, kalnā kāpējs, snovbordists un aktīvs piedzīvojumu sacīkšu dalībnieks. 1998. gadā vienatnē apbrauca apkārt pasaulei, pusi no ceļa veica ar motociklu, 2002. gadā piedalījās ekspedīcijā „Pasaules jumts”, braucot ar smagajām automašīnām uz Tibetu un atpakaļ.

Andžs Ūbelis

Otrs komandas loceklis un motociklists ir Andžs Ūbelis, kurš lielāko daļu profesionālas dzīves veltījis darbam Latvijas valsts finansiālajās un ekonomiskajās attiecībās ar citām Eiropas un pasaules valstīm. Andžs ir aizrautīgs ceļotājs, kalnos kāpējs, velo braucējs, snovbordists, gargabalu skrējējs, un jau trešo gadu arī moto ceļotājs. Andža līdzšinējie moto piedzīvojumi saistīti ar ASV šķērsošanu no ziemeļiem uz dienvidiem un no austrumiem uz rietumiem. Šī ekspedīcija dod iespēju iepazīt dažādo tautu ikdienu, saimniekošanu un sabiedrības pārvaldību. Ekspedīcija cer izmantot Andža angļu un franču valodas prasmes.


Mūsu atrašanās vieta

TwoWheels

Baložu iela 12

Rīga, Latvija, LV1058

+ 371 6746 8884

info@twowheels.lv

 

© TwoWheels