TwoWheels Hotel

Moto noma


Mēs, "Two Wheels" komanda, esam kaislīgi motociklu ceļojumu un piedzīvojumu fani un vēlamies ar šo pieredzi dalīties arī ar Jums. Tāpēc esam priecīgi Jums piedāvāt iznomāt pāris no saviem motocikliem. Katrs no šiem braucamajiem ir bijis uzticams draugs un kompanjons mūsu pašu vispasaules ceļojumos. Mēs mīlam un rūpējamies par šiem motocikliem, un par katru no viņiem varam izstāstīt kādu īpašu stāstu.

Šis motocikls ir dzimis ASV ceļos un izbaudījis tos no Lielajiem ezeriem Kanādas pierobežā līdz Dienvidu ragam Key West Floridā. Šis lielais kruīza motocikls ļaus Jums justies komfortabli pavadot ceļā daudzas, jo daudzas stundas. Bet pats svarīgākais, tas iemieso klasisku Amerikas motocikla dizainu.

Tehniskā specifikācija: 1998.g. 1500cc, ādas seglu somas, aizmugurējais bagāžas plaukts

Šis ir bijis nerātns zēns, kas piedzīvojis daudz jautrības līkumotajos Skandināvijas ceļos. Dzimis ASV, bet savu jauno un šobrīd redzamo identitāti ieguvis šeit, Latvijā. Tas var būt dinamisks pilsētas ielās, kā arī uzticams partneris izvēloties grantētus ārpilsētas zemes ceļus Baltijas plašumos.

Tehniskā specifikācija: 2010. g., 990c.c, cietās bagāžas sonas, aizmugurējais bagāžas plaukts

Tehniskā specifikācija: 2010. g., 990c.c, cietās bagāžas sonas, aizmugurējais bagāžas plaukts

Tehniskā specifikācija: 2008. g., 990c.c, cietās bagāžas somas, aizmugurējais bagāžas plaukts, soma uz bākas

TwoWheels

Baložu iela 12
Rīga, Latvija, LV1058
+ 371 6746 8884
info@twowheels.lv

© TwoWheels